Naše možnosti

Poptáváte extrakt jako finální výrobek nebo jej hodláte využít pro další zpracování např. v kosmetickém průmyslu, potravinářství, krmivářství či farmacii? Hledáte konstantní kvalitu s možností podpory formou následného servisu v podobě nejrůznějších příprav extraktů pro další využití? Pomůžeme Vám!

Extrakty v nejrůznějších podobách


Poskytnete nám surovinu a my vám ji vrátíme v podobě extraktu. Nabízíme technologie a služby nezbytné pro získání vysoce kvalitního extraktu z materiálu, který nám dodáte. Díky spolupráci s námi ušetříte peníze, protože nemusíte investovat do drahého zařízení.

Provádíme extrakci různých bylin, koření a doplňků výživy.  Mezi naši standardní produkci patří například:  extrakt Astaxanthinu, Amarantu, konopný extrakt, kmínový olej, oleoresin zázvoru, nového koření, koriandru  a mnoho dalších.

Extrakt neobsahuje žádné stopy rozpouštědel ani těžkých kovů obsažené v původní surovině před zpracováním.  Použití nízké teploty zpracování nám umožňuje šetrný způsob zachování biologicky aktivních složek. Získané aroma není ve srovnání s původní surovinou pozměněno. 

Je důležité vybírat spolehlivého výrobce, který provádí přísné kvalitativní kontroly svých produktů a používá kvalitní suroviny. Nečistoty v CO2 extraktech mohou být způsobeny například nedostatečným čištěním extraktů, kontaminací rostlin pesticidy nebo těžkými kovy, nebo použitím špatného surového materiálu.


Nabízíme balení do maloobchodních velikostí. A pro ty, kteří si chtějí provést další zpracování sami, můžeme zabalit hotový materiál do standardních objemových jednotek.  

Standardizace extraktu na nosič vhodný pro další použití 

Nabízíme Vám možnost zpracování extraktu do práškové formy a to nanesením na požadovaný nosič, například dextróza, glukózový sirup a další.

Další zpracování extraktu včetně naředění pro retailové balení   (od 20ml)

 Máte specifický požadavek? Jsme schopni nabídnout balení do maloobchodních velikostí a další zpracování extraktu, včetně naředění pro retailové balení. Naše balení začínají už od 20 ml! Vyberte si tu pravou variantu právě pro Vás.

Extrakt z technického konopí

Od roku 2015 jsme držiteli povolení k zacházení s technickým konopím, které nám umožňuje zpracovávat konopí a získávat z něj CBD extrakt. Splňujeme veškerá legislativní nařízení, což Vám umožňuje bez obav se věnovat svým obchodním záměrům.

Příprava suroviny pro extrakci 

Nabízíme komplexní služby v předzpracování suroviny pro extrakci, které zahrnují možnost drcení nebo mletí materiálu. Disponujeme vlastním vybavením pro tento účel, včetně kolíkového mlýna, zubového drtiče a válcové stolice. Tak vám můžeme garantovat efektivní a kvalitní zpracování Vaší suroviny. 

Chromatografická analýza extraktu

Po získání extraktu je nutné provést jeho měření, abychom se ujistili, že extrakce proběhla správně a získali jsme materiál s adekvátním obsahem důležitých komponentů, jako je např. CBD, THC a další kanabinoidy v případě konopí. Naše společnost disponuje plynovým chromatografem (GCMS), což nám umožňuje provádět kvalitativní analýzu velmi přesným způsobem. Poskytujeme analýzu pomocí GCMS, která vám umožní získat informace o chemických látkách přítomných v extraktu, včetně jejich poměrů. Tato analýza také umožňuje srovnání složení extraktu s dodaným standardem nebo výchozí surovinou.

Skladování ve vhodných podmínkách 

Skladování zařizujeme v patřičných podmínkách. Naše společnost disponuje moderními chladicími místnostmi, které udržují optimální teplotu a vlhkost, protože správné skladovací podmínky jsou klíčové pro zachování kvality a trvanlivosti materiálu.